Дніпропетровський національний історичний музей

Виставка «Враження»

Художники завжди гостро відчувають навколишній світ, що вабить, дивує і вражає. Будь що може зацікавити їх і тоді це «будь що», певна схоплена мить, перетворюється на картину.
Ця виставка так і називається — «Враження». Тут, на полотнах, присутні наші почуття, відчуття й враження, що стали краєвидами, натюрмортами, портретами.
Ласкаво просимо вас відвідати виставку наших робіт! (Катерина Коркач)

Як говорив Сезан: «Кольори створюють форму предмета».
«Те, про що я думала, коли писала ці полотна, чи то краєвид, натюрморт, чи портрет — намагання передати скомпоновану форму у просторі, навіть не лінію, а, швидше, рельєф і колір, що грав роль ліплення тієї ж форми й композиції плям та всього у цілому.
Манеру свого живопису я не можу визначити за стилістикою, бо не хочу обмежувати себе й вішати рамки на свої полотна. Кожне полотно — похідне від того, хто його пише. Я не вигадувала манери, а, просто, відверто хотіла написати вірно те, що бачила.

Если вы заинтересованы в приобретении высококачественных копий картин всемирно известных художников, например, Поля Сезанна, можете заказать в одной из мастерских. Как правило, репродукции делаются индивидуально — размер, рамы (предлагается большой выбор), материал — холст и бумага. В художественных каталогах вы найдете десятки тысяч картин ваших любимых художников.

«Колір — це найперше, що сприймає людина. Він дає відчуття, навіть здалеку впливаючи на нас.
Я впевнена, що особливі поєднання кольорів здатні лікувати. Як у роботах Марії Приймаченко. Душа ніби купається в чистих кольорах, змиваючи байдужість і буденність, набуває сили». (Валентина Ареп’єва)

«Написана мною серія етюдів відображує краєвиди Дніпропетровської області. Реалістична манера виконання передає відчуття стану того чи іншого куточку Дніпропетровщини». (Нура Ісмаїлова).

Падають яблука в тихому саді
Від далекого грому
Ніч обійняла

Дерева і трави в тумані
Десь чути відлуння
Та дихання

День минув за обрій
Крізь хмари у пурпурі
Та горностаях
(Яна Бура)

«Люблю свою Україну, люблю українські Карпати, тому й зобразила їхню мінливу красу у серії краєвидів, виконаних пастеллю. Зупиняюся на найголовнішому, що цікавить в певну мить, акцентую його, а все інше має майже не окреслений вигляд, є нечітким та глибоким, бо у Карпатах саме так — глибоко й недосяжно». (Катря Коркач).

Виставка триватиме: з 17 серпня по 17 вересня 2011 року
Адреса: пр. К.Маркса,64 (музей «Літературне Придніпров’я»)
Тел. для довідок: (0562) 778-01-00
Часи роботи музею: вівт., п’ятн., суб., нед. з 11:00 до 17:30 без перерви; середа з 11:00 до 20:00
Вартість квитків: 3 грн. для школярів, студентів; 6 грн. для дорослих.


Hosting Ukraine Creative Commons