Дніпропетровський національний історичний музей

Виставка «Різдвяна зірка»

Дитяча художня школа

Музеєм «Літературне Придніпров’я» та управлінням культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради започаткована виставка «Різдвяна зірка», на якій презентовані творчі роботи вихованців мистецьких шкіл: Дніпропетровська дитяча художня школа № 1, № 2, шкіл мистецтв ім.Б.Гмирі та ім.Олеся Гончара, музичних шкіл №№ 9,7,16 (класів образотворчого мистецтва).

Відкриття виставки — 28 грудня о 16.00 в музеї «Літературне Придніпров’я» (проспект К. Маркса, 64)
Виставка працюватиме до 5 лютого 2012 р.

Зимові ігри, забави, тема Різдва Христового, новорічних святок: колядок, щедрівок — ось сюжетне розмаїття презентованих робіт. За технічним різнобарвям – живописом, графікою, декоративними роботами виставка нагадує новорічну ялинку з яскравими вогниками та іграшками.

З надзвичайним натхненням учні віком від 9 до 16 років працювали над кожною роботою, кожним мистецьким твором і не тільки тому що Новорічні свята – найулюбленіші свята дітвори, але й тому, що кожна мистецька подія — це своєрідний іспит на майстерність, вихід на широку глядацьку аудиторію.

Виставка «Різдвяна зірка» — є своєрідним новорічним подарунком нашому місту, всім шанувальникам дитячої творчості, небайдужим до прекрасного та вічного – Мистецтва.

Адреса музею: пр. К. Маркса, 64; тел. для довідок: 778-01-00

Рідзвяна казка


Hosting Ukraine Creative Commons