Дніпропетровський національний історичний музей

Українська сучасна кераміка Подніпров’я

На виставці представлені твори майстрів мистецької групи Pottery Park: Павла Фраймана (с. Бурти, Полтавська область), Олександра Шкалікова (м. Запоріжжя), Євгена Граніна (м. Дніпропетровськ).

Гончарство – одне з найдавніших ремесел відомих людству, яке з часом перетворилося на справжнє мистецтво. Поєднання художнього смаку та технологічного вміння народжує справжній витвір мистецтва, що також дозволяє отримати справжнє задоволення від використання побутових (стільці, рукомий, посуд) та декоративних (панно з живописом по глині, ваз тощо) предметів. Дивовижними експонатами виставки є Уду – музичний інструмент з глини, а також мініатюрні живі сади.
Потужна українська традиція гончарства не загубилась у роках. Сучасні вітчизняні майстри продовжують зберігати традиції гончарства, додаючи до нього новітнього звучання з мотивами східних філософій. Роботи гончарів, представлені на виставці широко відомі в Україні та закордоном. Більше 100 авторських робіт виконані у різній техніці, за допомогою дров’яного обпалення, використання природних глазурей зберігають специфічні фактури.

Виставка триватиме з 10 лютого по 10 квітня 2015 р.
Адреса: пр. К. Маркса, 16 (історичний музей)
Тел. для довідок: 46-34-22

DSC00214.jpg QbVOKPudgWo.jpg bcBVymLt_sA.jpg x_b8fd508c.jpg DSC00213.jpg DSC00218.jpg DSC00220.jpg -wEAMenlst0.jpg


Hosting Ukraine Creative Commons