Дніпропетровський національний історичний музей

Виставка мікромініатюр Володимира Казаряна «Восьме диво світу!»

На виставці представлені шедеври мікромініатюрного мистецтва, що вважаються неперевершеними творіннями рук людських! Ви побачите — філігранні мікроскульптури, розміщені на макових зернах, чарівні квіти, встановлені на людському волосі, портрети і шаржі знаменитостей на рисових зернах, приголомшливі своєю витонченістю мережива з 1/100 людської волосини, караван верблюдів у вушку голки, підкована блоха, яка закріплена на кінці волоса і багато інших мікромініатюрних творінь, які не мають аналогів у світі!

Також на виставці буде демонструватися найменший у світі портрет Мони Лізи, намальований олійними фарбами на зрізі рисового зерна! Пензликом художнику служила одна сота частина волосся!

Кожна мікромініатюра — це «Ноу-хау» так як створюється за особливою авторською технологією на межі людських можливостей.
Мікрошедеври Майстер створює в паузах між ударами серця.
Своєю творчістю Володимир Казарян демонструє безмежність людських можливостей.

Довідка: Володимир Едуардович Казарян — видатний майстер світового мікромініатюрного мистецтва, творець витворів, що вражають своєю унікальністю, мікроскопічними розмірами, красою. Людина рідкісного обдарування, яскравий представник типу «універсальної людини». Він не тільки чудовий художник і скульптор, конструктор і винахідник, але й філософ, мислитель, письменник, композитор і поет. Його девіз — «Неможливе зробити можливим!». Його творіння знаходяться в приватних колекціях багатьох президентів і світових знаменитостей, а виставки завжди користуються незмінним успіхом, викликаючи радість і здивування.
На виставці також представлені книги автора — тритомник віршів — «Апофеоз любові», «Апофеоз мудрості» і «Апофеоз життя». Автор вважає, що, тільки наповнюючи душі і серця людей — любов’ю, світлом і добром можна змінити світ на краще.
Зустріч з літературною творчістю Майстра — це воістину зцілення для душі!

Унікальна виставка мікромініатюр Володимира Казаряна подарує шанувальникам прекрасного багато радісних миттєвостей і залишить незабутнє враження на все життя!

Виставка триватиме з 20 лютого по 20 квітня
Адреса: пр. К. Маркса, 16 (діорама «Битва за Дніпро»)
Час роботи музею: з 10.00 до 16.00 (вихідний — понеділок)
Вартість квитків: 20 грн. (дорослий), 15 грн. (дитячий), 10 грн. (груповий).
Тел. для довідок: (0562) 46-34-26

ФОТО-В-КАЗАРЯНА-1.jpg БОРЦЫ-СУМО-НА-МАКОВОМ-ЗЕРНЕ.jpg КАРАВАН-ВЕРБЛЮДОВ-В-УШКЕ-ИГЛЫ.jpg САМ-МАЛЕН-В-МИРЕ-СКУЛЬП-М-МОНРО-СДЕЛАН-ИЗ-БИВНЯ-МАМОНТА-НА-КОНЧ-ВОЛОСА.jpg СЛОНЫ-ЭКВИЛИБРИСТЫ-БАЛАНСИРУЮЩИЕ-НА-СЕЛОВЕЧЕСКОМ-ВОЛОСЕ--В-УШКЕ-ШВЕЙНОЙ-ИГЛЫ.jpg ШАРЖИ--КОМИКИ.jpg


Hosting Ukraine Creative Commons