Дніпропетровський національний історичний музей

Виставка робіт художника Юрія Сотнікова «Моє Придніпров’я»

Юрій Сотніков народився в місті Дніпропетровську в 1961 р. В школу пішов з шести років. Коли навчався у четвертому класі, дідусь наполіг, щоб онук навчався ще і в художній школі. Так і провчився в ній чотири роки. По закінченню отримав свідоцтво. Намагався вступити до художнього училища, але, не склавши іспити, пішов у дев’ятий клас середньої школи. Постійно брав участь у житті школи: наглядна агітація, участь в місцевих конкурсах, оформлення кабінетів.

З 1979 р. по 1981-й – служба в лавах Радянської армії. В арміі згодилося вміння малювати.

Після служби одружився, з часом народилася донька. Продовжувати малювати не було можливості… Дід Микита був художником-аматором і займався в студіі при палаці Ілліча: сам брав участь у виставках і виставляв работи онука. Минав час… Іноді брав етюдник і йшов малювати. В 2009 р. мистецтво переважило – пішов до студії дніпропетровського художника Валерія Сосни. Таким чином, з’явилися нові роботи, які я й вирішив показати друзям та колегам: відбулася перша персональна виставка (2011). Потім – участь в обласній груповій виставці у Гранд Плазі (2013); спільно з В. Сосною «Квіти переможцям» (2014).

Виставка працюватиме з 22 квітня по 13 травня 2015 року.
Музей «Літературне Придніпров’я»
Адреса: пр. К. Маркса, 64

M-9.jpg M11.jpg M12-1.jpg M_monastyrskijostrov.jpg Х.М.65Х55.Летний-день.-(2).jpg б.акв40х30.Станция-Дн-ск,снегопад.jpg д.м.35х25.Берег....jpg х.м.60х50.г-ца--ЕВРОПЕЙСКАЯ..jpg AFISHA.jpg

Hosting Ukraine Creative Commons