Дніпропетровський національний історичний музей

10-та ювілейна виставка фотоклубу «Автор»

Фото-клуб унікальний тим, що він відроджує традицію художньої фотографії в Дніпропетровську, де досить довго не існувало подібної організації.

Основна мета діяльності фото-клубу — сприяння духовному розвитку особистості шляхом здійснення інформаційної, культурної, просвітницької та іншої діяльності.
Фото-клуб «Автор» об’єднує професіоналів та любителів фотомистецтва незалежно від віку.
Важко писати про історію фото-клубу, так як іноді здається, що він був завжди. І вже якось язик не повертається сказати: «члени нашого клубу», куди правильніше сказати — друзі! Але все з чогось починалося: і народження клубу, і знайомства, пленери, виставки … З часом у кожного з нас з’явилися свої смаки та уподобання, які ми намагаємося відстояти і довести своїми роботами. Стали народжуватися індивідуальності, точніше сказати автори. Так, само собою, і з’явилася у клубу назва — «Автор». Багато місць проживання змінив фото-клуб. На сьогоднішній день це «Будинок творчості», де і проходять офіційні зустрічі. Другим місцем зборів стала «фотодача» фотографа О.О. Шпака, фотомайстерня в Нових Кайдаках, де ми не раз збиралися у вихідні, так як «офіційного» спілкування в клубі не вистачало. Там же відзначали в дружній компанії день фотографа і дні народження клубу.

На виставці буде представлено 75 фоторобіт, як кольорових, так і чорно-білих.

re.jsx.jpg


Hosting Ukraine Creative Commons