Дніпропетровський національний історичний музей

Фотовиставка «Переможці»

З 5 березня 2016 року у Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д. Яворницького відкрита для відвідувачів фотовиставка «Переможці».

Соціальний мультимедійний проект «Переможці» — спільний проект Телевізійної служби новин і журналу VIVA! за підтримки благодійного фонду «Save Lives Together», клініки доктора Валіхновського, громадської організації «Підмога.інфо».

Проект розповідає історії бійців АТО і волонтерів, які під час військових дій на сході України втратили кінцівки, але не втратили сили духу. В його основу лягла серія фотографій відомого українського фотографа Олександра Мордерера і арт-директора Тетяни Рубльової, які демонструють, що люди з протезами — це повноцінні члени суспільства, щасливі, красиві, мають всі можливості жити, працювати, втілювати мрії, одружитися, здобувати нові перемоги. У 2016 році фотовиставка буде показана в кількох містах США та Канади. Куратор проекту — Соломія Вітвіцька, ведуча новин ТСН на телеканалі 1 + 1.

В рамках проекту журнал Viva! представляє спецвипуск з 18 дивовижними історіями героїв. Всі кошти від продажу благодійного номера підуть на розвиток сучасного протезування в Україні.

Партнерами проекту є також телеканал UKRAINE TODAY, «Феєрія Мандрів» і Yakaboo.ua.
Автор відеоарту «Переможці» — Віталій Панасюк.

Вхід безкоштовний!!!


Hosting Ukraine Creative Commons