Дніпропетровський національний історичний музей

Гра-квест «Дніпропетровщина крізь століття»

Ми відзначаємо 80 років створення Дніпропетровської області. З точки зору історії це — зовсім не великий вік. Але, насправді, історія області сягає тисячоліть. Величезна кількість різних народів мешкало на її території. Безліч історичних подій розгорталось тут протягом століть. А як багато цікавих, талановитих особистостей пов’язано з Дніпропетровщиною.
Про все це ми й хотіли розповісти школярам. А ще про те, що сьогодні наша область є однією з найбільших, складається з 22 районів, кожний з яких має свою особливість, своє місце на карті і своє значення.
Але як зацікавити дитину, зробити розповідь яскравою, адже, зазвичай, учні середньої школи важко сприймають інформацію по темам “адміністративно-териториальний поділ”, “формування території” тощо. Та й історію ХХ століття вони будуть вивчати тільки через 2-3 роки.
Тому ми вирішили створити гру-квест для дітей, під час якої вони стануть рятівниками, пошуковцями та екскурсоводами!
Головне завдання гри — знайти заховані по залах музею 22 райони і скласти з них карту Дніпропетровської області. А допоможуть учасникам гри експонати музею, які таким чи іншим чином пов’язані з цим районом, та екскурсоводи.
Для цього клас буде поділений на 4 команди: Схід, Захід, Південь, Північ нашої області. Кожна команда отримає 6 завдань, наприклад, відшукати певний експонат за допомогою підказки-малюнка або підказки-загадки, скласти картину з пазлів і відшукати її в експозиції, розгадати кросворд тощо. Кожне наступне завдання отримується тільки у разі виконання попереднього. За вірно виконане завдання команда отримує район-пазл на лицевому боці якого розташована цікава інформація про сучасний стан району, його особливість.
Коли команди зберуть всі райони, вони підходять до сучасної карти області. Там кожна команда повинна буде захистити свої райони, розповівши про найцікавіше і важливіше, що дізналася під час виконання завдань. При цьому заповнюється мапа Дніпропетровської області районами – пазлами. За командним заліком визначається переможець. Переможець нагороджується.

Обов’язкове попереднє замовлення екскурсії! Групи, що не замовили екскурсію, обслуговуватися не будуть.

Адреса: пр. Д. Яворницького, 16

Телефон для довідок: (056) 377-49-60
Часи роботи: 10:00 — 16:00


Hosting Ukraine Creative Commons