Дніпропетровський національний історичний музей

Телеканал «НТН»

В українському ефірі телеканал НТН з’явився 1 листопада 2004 року.
НТН – це телеканал загальноформатного мовлення. Аудиторія – чоловіки та жінки у віці 18-54 років, ядро аудиторії – чоловіки 35+.
Впевнений ефірний прийом телеканалу поширюється на більшу частину України — технічне покриття НТН складає 88,3%. Це 88 міст з кількістю населення більше 50 тис. чоловік. В 83 містах України програми телеканалу входять до пакетів кабельних операторів. Трансляція телеканалу цілодобова.
Наприкінці 2007 року телеканал НТН увійшов до групи каналів «Інтер»

Генеральний директор – Інна Філіппова
Генеральний продюсер – Гліб Корнілов
Виконавчий продюсер – Олександр Мельничук

За 5 років своєї діяльності телеканал НТН чотири рази отримував вищу нагороду в сфері української журналістики «Золоте перо» — в 2005 році телеканал отримав найвищу премію за створення інформаційної програми «Вчасно», а в 2007 — за найкращу телевізійну програму на правоохоронну тематику — проект «Свідок» та за авторську програму Л.Харів «Особистий погляд». В 2008 році програма «Свідок» знову стала лауреатом цього ж конкурсу.
Журналістам «Свідку» належить і перемога на Міжнародному конкурсі телевізійних програм з правової тематики «Золотий Георгій» — у 2006 та 2008 роках вони ставали лауреатами цього конкурсу.
Відзнака МВС України «Ярослав Мудрий» І та ІІ ступенів стала оцінкою роботи творчого колективу у 2007 та 2008 роках.
Окремі журналісти та керівники програми були відзначені за свою високопрофесійну роботу керівництвом Державної податкової адміністрації, Управління по боротьбі з організованою злочинністю, дипломами МНС та Служби безпеки України.

Офіційний сайт


Hosting Ukraine Creative Commons