Дніпропетровський національний історичний музей

IV тиждень національного гончарного здвиження

18 жовтня 2012 р. у центрі українського гончарства, с. Опішне на Полтавщині, відбувся IV тиждень національного гончарного здвиження, на якому було представлено керамічні експонати Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького (директор Надія Іванівна Капустіна). В рамках другого національного конкурсу керамологічних музейних експонатів «КераМузЕк – 2012» (29.06-30.10.2012) наш музей був одним з експонантів і отримав другу премію в номінації «Академічна кераміка» за експонати «Сервіз до кави» та «Бонбоньєрка», а також третю премію в номінації «Археологічна кераміка» за експонат «Посудина з двома вухами».

Адміністрація музею від імені всього колективу висловлює щиру подяку організаторам тижня національного гончарного здвиження і сподівається на подальше співробітництво.

Організатори: Міністерство культури України, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному, Національна академія наук України, Інститут керамології – відділення Інституту народознавства НАН України, Українське керамічне товариство, Президентський фонд Леоніда Кучки «Україна».


сертифікат.jpgдруга_премія.jpgтретя_премія.jpg

Hosting Ukraine Creative Commons