Дніпропетровський національний історичний музей

Інтерактивний захід «Парк Шевченка: в пошуках історії» (вересень, 2014 р.)

18 вересня 2014 р. Меморіальний будинок-музей Д.І. Яворницького провів інтерактивний захід «Парк ім. Шевченка: в пошуках історії» у якому взяли участь учні 6-Б класу СШ № 78. Діти пішли по слідах таємничого документу, що відкривав юним шукачам незвідані куточки та захоплюючу історію Центрального парку ім. Т.Г. Шевченка.
Квест складався із 10 віршованих загадок, які були розташовані біля різних паркових об’єктів у вигляді старовинних паперів та головоломок-пазлів, кожна з яких вела до наступної. Учні, випереджаючи одне одного, намагалися якомога швидше знайти старовинні сувої, розгадати загадки, зашифровані у них. Остання загадка квесту привела дітей до будинку-музею академіка Д.І. Яворницького. Така форма поєднання гри-пошуку знань з екскурсією дуже сподобалась дітям, а також значно поглибила знання учнів з історії нашого міста.
Подібні інтерактивні екскурсії не лише сприяють розвитку логічного мислення учнів, але й дозволяють надзвичайно легко сприймати, засвоювати та узагальнювати новий матеріал. Поєднання екскурсія та квесту, а також активна і цікава пошукова діяльність надали вражаючих результатів: спочатку діти відчули себе справжніми дослідниками старовини, тож потім з особливим інтересом сприймали інформацію про видатного вченого.

photo_11.jpg photo_15.jpg photo_18.jpg photo_22.jpg photo_30.jpg photo_33.jpg


Hosting Ukraine Creative Commons