Дніпропетровський національний історичний музей

Музейна студія «Жива глина» виграла грант

Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького поспішає поділитися доброю новиною!

Цього літа музей брав участь у Конкурсі творчих проектів «Культурна столиця», оголошеного Дніпровською міською радою. Музей запропонував проект щодо модернізації та розширенню музейної студії «Жива глина», якій у цьому році виповнюється 21 рік.

І ось результат – ми отримали грантову підтримку!

На музейну студію чекає модернізація та розширення можливостей. Тож, упродовж двох місяців, планується закупити нову гончарну піч, нові меблі, нові інструменти та багато іншого. Багатьом дітям та дорослим студія подарувала радість, гарний настрій та творче натхнення, серед них є і будуть ті, які потребують її особливо, такі як, діти-переселенці. Спілкування між всіма відвідувачами студії, творча музейна атмосфера будуть сприяти соціокультурній та психологічній адаптації дітей у новому для них суспільстві.

Отримання гранту стало визначною подією для музейної студії «Жива глина», яка в новому музейному образі чекає на своїх відвідувачів напередодні Нового року!

Звертаємо Вашу увагу, що процес модернізації студії не вплине на процес роботи. Студія працює, як завжди. Заняття щосуботи о 10.00 і 12.00.

DSC07602.jpg DSC07576.jpg DSC07557.jpg DSC07605.jpg


Hosting Ukraine Creative Commons