Дніпропетровський національний історичний музей

Клімкін відвідав Дніпро і музей АТО

Павло Клімкін, МЗС України, 3-4 січня 2017 року разом з МЗС Австрії Себастьяном Курцем відвідали території Донбасу з ознайомлюючою метою, щоб з’ясувати, чи потрібна озброєна поліція в прифронтовій зоні. Сьогодні, 4 січня, Павло Клімкін відвідав Дніпро з єдиною метою — знайомство з музеєм АТО.

Павло Клімкін, по дорозі до Києва, заїхав в Дніпро, щоб відвідати єдиний в Україні музей, присвячений подіям АТО. Близько 14:30 МЗС України почав огляд експозиції під відкритим небом «Дорогами Донбасу», де на тлі банерної лінії представлені зброя і техніка із зони АТО, машина «швидкої допомоги», макет блок-посту і скульптурна композиція «Солдат і дівчинка».

Також Клімкін відвідав і приміщення діорами, де буде розміщуватися постійно діюча експозиція, присвячена подіям АТО. Діорама умовно розбита на три зали: в кінолекційному йде демонстрація фільму про події 2014-2016 років, кут огляду становить 360 градусів. У Залі пам’яті можна побачити фото 491 бійця ЗСУ, які загинули в АТО. Представлені фото тільки тих бійців, які народилися на Дніпропетровщині, або ж пішли на фронт з дніпропетровської військової частини. А в 30 кубах можна побачити особисті речі загиблих. У холі діорами представлена залізна конструкція, яка символізує зруйнований Донецький аеропорт і стенди, які висвітлюють головні теми АТО (медицина, солдати, волонтери, переселенці, журналісти, капелани).

Клімкін залишився задоволений побаченим. До нього музей АТО вже відвідували президент України Порошенко і перша леді країни Марина Порошенко.

Екскурсію по Залу пам’яті провела директор ДНІМ —  Н.І. Капустіна, а по музею АТО провів один з її творців — волонтер Ю.Ю. Фанигін.

image-04-01-17-15-41-10.jpg image-04-01-17-15-41-9.jpg image-04-01-17-15-41-2.jpg image-04-01-17-15-41-13.jpg


Hosting Ukraine Creative Commons