Дніпропетровський національний історичний музей

Презентація нової книги Ісаака Кобринського «Не окликай себя»

26 вересня о 16.00 у музеї «Літературне Придніпров’я» відбудеться зустріч з відомим поетом, прозаїком, есеїстом, перекладачем, філософом Ісааком Кобринським.

Він є автором більше двадцяти книг, з — поміж яких «Столкновение», «Плачущий осел», «Новая парадигма», «Мы – мутанты», «Феномен Сократа», «Естественая речь», «Рутинная вероятность», «Колесо», «Иберийские тождества», «Благородная смесь», «Сонеты», «Стихи 2010», «В координатах творческой логики», «Щит Дон – Кихота», «От Болдино до Ноя», «Фантомная реальность».

Вебмайстер, укладач і редактор однойменної електронної бібліотеки.

Більше сорока років жив у Дніпропетровську. Саме тут сформувався, притаманний Кобринському, альтернативний, нонконформістський тип свідомості, поведінки і поетичного мовлення, зразком для якого у «закритому» Дніпропетровську 1970 – 1980-х слугувала європейська література і культура. У 1987 році, після тривалого переслідування Кобринського, по суті, було вислано з країни за «антирадянський спосіб мислення». Зараз проживає у Ізраїлі, в місті Беєр – Яакові.

Під час зустрічі відбудеться презентація нової книги Ісаака Кобринського «Не окликай себя», куди увійшли статті філософської проблематики, поетичні твори і новели. Особливий ритм світосприйняття, що виливається в оригінальні форми мистецького самовираження робить його творчість цікавою і сучасною.
книга-Кобринский.jpg


Hosting Ukraine Creative Commons