Дніпропетровський національний історичний музей

VI міжнародна волонтерська декада в Музейному центрі О.П. Блаватської

Любі друзі!

З 5 по 11 серпня в Музейному центрі О.П. Блаватської та її родини (Дніпро, вул. Князя Ярослава Мудрого, 11) пройде VI традиційна міжнародна волонтерська декада.

У ці дні щорічно проводяться ремонтні роботи по підтриманню будинка-пам’ятника, в якому, незважаючи на обставини, створені пілотні музейні експозиції та виставки, проводяться екскурсії, ведеться різноманітна науково-культурологічна, клубна робота.

В ході волонтерської декади 2018 року планується проведення робіт по протигрибковій обробці стін будівлі-пам’ятника, фарбування фасадів на рівні цокольного і першого поверхів, по ремонту-реставрації вхідних дверей в будівлю і інші роботи.

У волонтерській декаді 2018 року візьмуть участь друзі Музейного центру з України (Дніпро, Київ, Харків, Кропивницький), з Бельгії (Брюссель), США (Санта Барбара).

Волонтерська декада, присвячена, як і в минулі роки, до дня народження О.П. Блаватської, завершитися 12 серпня проведенням міжнародних наукових читань.

Приєднуйтесь!

Будемо дуже раді, якщо Ви візьмете участь у наших програмах.

Організатор Волонтерської декади та Наукових читаннь – Музейний центр О.П. Блаватської та її родини.

info@museum-blavatsky.com.ua – Музейний центр О.П. Блаватської та її родини

yport@ukr.net – Юлія Ревенко
Тел.: 050 361 57 71, 096 049 35 28 – Юлія Ревенко

23eva7@gmail.com — Олена Аліванцева
Тел.: 0973911423

017-Экскурсия.JPG Волонтеры-из-Бельгии.jpg 17-Грунтовка-и-подготовка-стен-под-окраску.jpg 14-Очистка-от-многочисленных-слоев-краски-бетонных-полов-на-главном-входе-в-Музейный-центр.jpg


Hosting Ukraine Creative Commons