Різдвяні погостини в будинку-музею Яворницького

11 січня у стінах Садиби Дмитра Яворницького відбувся традиційний святковий захід — різдвяні погостини. Гостей було дуже багато, але атмосфера від цього стала ще більш затишною та родинною.

Почався захід традиційно — колядуванням. Першими колядували гості з гурту «Українська мрія», а за ними — маленькі скаути з «Пласт-Дніпровська — Січеславська округа».

Після цього прозвучало привітання від завідувача Меморіального будинку-музею Яни Тимошенко і відбувся коротенький екскурсі у минуле — нс музею Марія Нудищук розповіла про те, як святкували Новий рік у нашому місті 100 років тому.

Коли ж історична довідка була озвучена, мова пішла про Різдво — гурт «Українська мрія» представили виставу «Різдвяний Святвечір», де гостям розповіли про страви, що мали бути на різдвяному столі, традиції святого вечора, а також поділилися рецептами.

Чекав на гостей і святковий концерт, що складався з колядок і різдвяних пісень.

У ході заходу пані Валентині Танасійчук, «серцю» гурту, руками Івана Дремлюги, була вручена відзнака від «Союзу українок Америки».

Наостанок гості змогли поспілкуватися з виступаючими, а також скуштувати традиційної різдвяної куті.