Загинув друг та партнер музею Олександр Усачов

Вчора, 16 лютого,  у страшному ДТП загинув друг, партнер музею, талановита гарна людина Олександр Усачов.

Олександр неодноразово брав участь у музейних заходах, ми пам’ятаємо його у ролі Дмитра Яворницького («Ніч музеїв-2018») і Андрія Фабра («Ніч музеїв-2019»). Своєю неперевершеною акторською грою він завжди збирав овації та захоплюючі відгуки відвідувачів.

Колектив музею пам’ятатиме його як завжди усміхненого, вихованого, відповідального, надійного друга.

Зараз родина Олександра потребує допомоги. Разом з ним під час ДТП була його 4-річна донька. Вона знаходиться у лікарні у важкому стані. Просимо всіх небайдужих підтримати родину.

Номер картки його дружини, Катерини Усачової: 5168 7574 0226 7662

Колектив музею приносить свої співчуття рідним та близьким та сумує разом з ними. Вічна пам’ять…