Круглий стіл «Ромська громада Дніпра: традиції, здобутки, подолання стереотипів»

8 квітня 2021 р. відзначатиметься 50-й ювілей І Всесвітнього ромського конгресу в Лондоні, на якому були прийняті непроминальні рішення для ромів, в тому числі затверджена національна символіка. Згодом, до цього дня буде приурочене Міжнародне свято — День ромів.

Музей Д.І. Яворницького при участі активістів ромської громади Дніпра, за підтримки обласної влади, фонду Відродження та ГО «Ром Арт» долучається до святкування Міжнародного дня ромів.

В стінах музею о 15:00 буде презентована виставка картин ромського художника Тиберія Йонаша та його учнів — вихованців школи «Ром Арт».

З 15:30 до 18:00 триватиме круглий стіл «Ромська громада Дніпра: традиції, здобутки, подолання стереотипів» за участі ромських громадських та культурних діячів, представників влади, істориків, музейників. В рамках форуму бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова презентує колекцію друкованих видань з ромської тематики, а також будуть представлені матеріали з фондів музею.

І звичайно ж такий день неможливо уявити без народних пісень та танців.

О 18:00 на учасників та гостей форуму чекатиме феєричний концерт Заслуженої працівниці культури України Любові Власової та ансамблю «Жива вода». В репертуарі запальні пісні та танці, народні романси та незабутня атмосфера свята!

Вхід вільний за наявності засобів індивідуального захисту!

Авен ті аменде, бахтале!