Дніпропетровський національний історичний музей

Історична гра «Джерело» для школярів

Історична гра “Джерело” проводиться на честь пам’ятних дат історії міста та на честь вшанування видатних осіб нашого краю. Ігрова форма сприяє пробудженню в учнів щирої зацікавленності до вітчизняної та регіональної історії. Проведенню гри передує ретельна підготовка 2-х команд. Учні прослуховують тематичні екскурсії у залах музею, лекції з історії нашого краю, відвідують фонди музею з метою знайомства з колекціями, користуються допоміжною літературою. Сама гра складається з наступних конкурсів: археологічного, етнографічного, історії козацької доби, на знання життя та діяльності видатних людей міста та краю, слайд-конкурс на знання історії нашого міста.

  • Археологічний конкурс. Командам та глядачам демонструються археологічні експонати, які їм необхідно назвати, максимально охарактеризувати.
  • Етнографічний конкурс. Дітям надаються елементи одягу українського народу, інших народів, які заселяли наш край, сучасного одягу, і з цих елементів вони повинні зібрати український костюм та одягнути у цей костюм манекен.
  • Конкурс на знання історії козацької доби. Має форму бліц-опитування. Дітям будуть пропонуватися назви речей козацької доби і вони повинні дати їм пояснення.
  • Конкурс на знання біографії видатних людей міста та краю. Представник кожної команди повинен зіграти людину, про яку йде мова, та розповісти у такій спосіб про її життя.
  • Слайд-конкурс. Демонструються слайди з зображеннями найстаріших будинків міста. Завдання: їх упізнати та охарактеризувати.
  • Конкурси уболівальників. Проводяться між основними конкурсами. За них також нараховуються бали командам.

Гра проводиться для учнів 6-8 класів однієї або різних шкіл.

Довідки і замовлення за тел.: (056) 377-49-60

 


Hosting Ukraine Creative Commons