Дніпропетровський національний історичний музей

Орадон

Страхова компанія «Орадон». Надання послуг із страхового захисту майнових інтересів фізичних і юридичних осіб, перестраховка, фінансова діяльність в рамках, встановлених чинним законодавством.
На сьогоднішній день СК «Орадон» — одна з найбільших страхових компаній в Україні. У Компанії працює понад 700 висококваліфікованих фахівців у сфері страхування та перестрахування.
Наприкінці 2002 року відкрита дирекція «Дніпро» в Дніпропетровській області. У 2003 році у складі дирекції утворені 8 філій, з яких 7 філій на території Дніпропетровської області і один — у м. Харкові. Відкрито також філія ВАТ СК «Орадон» у м. Києві. У перспективі — відкриття філій у всіх регіонах України.
Свій 10-річний ювілей Компанія зустрічає в якості однієї з провідних страхових компаній України. В даний час СК «Орадон» є членом Правління Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) і Морського страхових бюро України, Ради вільної економічної зони в Донецькій області, Торгово-промислової палати України і Донецької торгово-промислової палати, засновником фонду «Золотий Скіф», ВЕЗ «Донецьк».
Сталий фінансовий стан Компанії та гарантії страхових виплат забезпечує її багаторічне співробітництво у сфері перестрахування з більш, ніж 20-ма провідними страховими та перестрахувальними компаніями, серед яких: українські — ВАТ «Українська перестрахувальна Компанія», ВАТ УПК «Гарант-Ре», САТ « Остра », ТДВ СК« Нафтогазстрах »; російські — ВАТ« Військово-страхова компанія », Транссибірська перестрахувальна корпорація« Транссиб Ре », ВСАТ« Ингосстрах », заса« Лексгарант »; англійські — OAEKHOTT INSURANCE CONSULTANS LTD, Willis Limited, Heath Overseas Holding Limited.
Офіційний сайт


Hosting Ukraine Creative Commons