Дніпропетровський національний історичний музей

Аксьонов Володимир Вікторович

Біографія: народ. 1 лютого 1935 р. в с. Гиблиці Касимовського району Рязанської області. Льотчик-космонавт, двічі Герой Радянського Союзу.
Закінчив машинобудівний технікум; навчався у військовій авіаційній школі первинного навчання і в Чугуївському військовому авіаційному училищі льотчиков. З 1957 р. працював в конструкторському бюро. Брав участь в розробці і випробуваннях космічних кораблів «Восток», «Восток», «Союз», станцій «Салют». У загоні радянських космонавтів з 1973 року. Двічі здійснював космічні польоти на космічних кораблях «Союз-22» та «Союз Т-2».
Нагороджений 2 орденами Леніна та медалями, а також іноземним орденом. Удостоєний золотої медалі «За заслуги в розвитку науки та перед людством» (АН ЧССР).

Запис: С большим интересом мы побывали в музее, посмотрели его экспозиции, послушали очень интересный рассказ о прошлом и настоящем этого замечательного края, его людях, их свершениях! Спасибо! Пожелаю всем сотрудникам музея доброго здоровья, счастья и новых успехов в благороднейшем воспитании человека! Летчик – космонавт СССР — В. Аксенов 20.101982

Факсиміле відгуків про музей В.В. Аксьонова

Факсиміле відгуків про музей В.В. Аксьонова


Hosting Ukraine Creative Commons