Спас-Штурм

Школа національного бойвого мистецтва “Спас-Штурм”.
Штурм – це важливий крок до здорового способу життя! Це фізкультурно-оздоровчий центр для всієї родини. Вони привчають дітей до систематичних занять фізичною культурою, а також залучають до тренувань їхніх батьків. Привівши дитини на тренування, мама і тато не будуть нудьгувати в очікуванні. Поки Ваша дитина займається хореографією або єдиноборствами, у Вас є прекрасна можливість зайнятися собою. Займіться фітнесом. Відвідайте тренажерний або кардіозал. Це безцінний час всі члени Вашої родини проведуть максимально корисно.
Додатковий набір послуг. Не зайвим буде доповнити тренувальний процес відвідуванням масажу і сауни. Вживання фіточаю і кисневого коктейлю додадуть необхідну вашому організму силу та енергію.
Організоване дозвілля для всієї родини. Спільне проведення часу у вигляді поїздок на природу всією родиною не залишить нікого байдужим. Влітку маленькі «штурмовці» мають можливість провести канікули в лісовому, морському чи місцевому таборах відпочинку. Взимку вихованці Центру разом з батьками та улюбленими тренерами їздять до Словаччини на гірськолижний курорт.
Офіційний сайт