Літературний музей відкрито для відвідування

З радістю повідомляємо, що з 07.12.2021 р. музей «Літературне Придніпров’я» відкрито для відвідування!

Запрошуємо ознайомитися з експозиціями:

• «Сторінки літературної історії Придніпров’я»,
  • «Їх слово волею озвалось».

Звертаємо вашу увагу на те, що історико-публіцистична виставка «Їх слово волею озвалось» працює останній тиждень, тому ще є унікальна можливість побачити українські самвидави кінця 1980 – початку 1990-х рр.: газету «Слово» та альманах «Пороги».

У музеї вже розпочато підготовку виставки новорічних і різдвяних листівок, стежте за наступними анонсами!

Нагадуємо, що для відвідувачів музею діють карантинні правила, доступ до експозицій можливий за наявності: сертифікату про повну вакцинацію; негативного результату тестування на COVID-19; довідки про одужання від Covid-19 (дійсна 180 діб). Усі співробітники музею «Літературне Придніпров’я» пройшли повний курс вакцинації.

До зустрічі в музеї!