Епістолярна спадщина академіка Д.І. Яворницького (Вип. 7)

В кінці травня 2021 року у світ вийшов 7 випуск збірки “Епістолярна спадщина академіка Д.І. Яворницького”. Офіційна презентація відбудеться 24 червня в рамках ІІІ Всеукраїнського форуму “Ідентичність в історії: міждисциплінарний підхід”. Також з новою збіркою можна ознайомитися під час Х Міжнародного фестивалю “Книжковий Арсенал” (23-27 червня, Київ).

Запоріжжя в залишках старовини і переказах народу (частина ІІ)

Книга друкується мовою авторського оригіналу, за автентичним текстом, що його підготував Д. Яворницький для другого видання. Цей оригінальний текст зберігався в колекції дніпропетровського бібліофіла професора А. К. Фоменка, який подарував його Дніпропетровському історичному музею ім. Д. Яворницького.

Запоріжжя в залишках старовини і переказах народу (частина І)

Книга друкується мовою авторського оригіналу, за автентичним текстом, що його підготував Д.Яворницький для другого видання. Цей оригінальний текст зберігався в колекції дніпропетровського бібліофіла професора А. К. Фоменка, який подарував його Дніпропетровському історичному музею ім. Д. Яворницького.

Епістолярна спадщина академіка Д.І. Яворницького (Вип. 5)

Збірник репрезентує частину епістолярної спадщини видатного українського історика запорозького козацтва і фундатора Дніпропетровського історичного музею академіка Дмитра Івановича Яворницького (1855–1940). У збірнику вміщено 787 листів до Д. Яворницького 82 кореспондентів – рідних, друзів, приятелів і знайомих.

Епістолярна спадщина академіка Д.І. Яворницького (Вип. 2)

Збірник репрезентує частину епістолярної спадщини видатного українського історика, академіка Дмитра Івановича Яворницького (1855-1940), а саме – листи діячів культури (письменників, поетів, акторів, режисерів та ін.).

Епістолярна спадщина академіка Д.І. Яворницького (Вип. 1)

Збірник репрезентує частину епістолярної спадщини видатного українського історика, академіка Дмитра Івановича Яворницького (1855-1940), а саме – листи вчених (істориків, археологів, етнографів, фольклористів, мовознавців, археографів, мистецтвознавців) України, Росії, Польщі, Чехії, Франції, Англії.