Виставка “Степ. Зустріч цивілізацій”

17.05.2024 Dmytro Muradov 0

17 травня о 15:00 запрошуємо дніпрян та гостей міста на відкриття виставки «Степ. Зустріч цивілізацій», що присвячена багатоетнічності населення Степового Подніпров’я у період з V по XIII ст.

Літературний музей до Міжнародного дня музеїв

16.05.2024 Dmytro Muradov 0

Музей «Літературне Придніпров’я» запрошує разом провести святковий тиждень – від суботи до суботи – у межах Міжнародного дня музеїв, Дня народження «Літературного Придніпров’я» та 175-річчя Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. Яворницького.

Виставка “День пам’яті та перемоги: невивчені уроки…”

08.05.2024 Dmytro Muradov 0

8 травня об 11.00 в Дніпропетровському національному історичному музеї імені Д.І. Яворницького (пр. Яворницького, 16) відкривається виставка «День пам’яті та перемоги: невивчені уроки…», що являє собою спробу осмислення пам’яті про Другу світову війну в контексті сучасної російської агресії проти України.

Виставковий проєкт “Між історією і пам’яттю”

06.05.2024 Dmytro Muradov 0

Український Католицький Університет запрошує дніпрян та гостей міста відвідати плакатну експозицію «Між історією і пам’яттю», що є результатом здійснення міждисциплінарної програми «ЛОКУС: слідами руїн», яка реалізується командою Центру Шептицького в рамках проєкту #ZMINA_2_0 «Субгранти для культурних проєктів» фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу.