Анонс заходів проєкту “Історія через предмети”

14 квітня о 14:00 у приміщенні музейного хабу відбудеться заняття музейного науково-просвітницького проєкту «Історія через предмети».
Ми продовжуємо наші заняття з циклу про етнічні українські жіночі прикраси та цього разу поговоримо про згарди.
Згарди – це старовина гуцульська прикраса, яка своїм корінням сягає ще дохристиянських часів; спочатку чоловіча та жіноча, пізніше виключно жіноча прикраса.
У вас є чудова можливість послухати про історію цієї прикраси, дізнатися про техніки за допомогою яких створювались згарди. По закінченню лекційної частини ви зможете зробити стилізовану версію згард, окремі елементи якої можна бути змінити на свій смак.
Вік учасників: від 9 до 109 років
Ціна: 50 грн.
Увага кількість учасників обмежена!  Обов’язковий запис на заняття повідомленням у телеграм на номер 0996554249. У повідомленні треба вказати кількість учасників.

Be the first to comment