Анонс заходів проєкту “Історія через предмети”

23 червня о 14.00 у музейному хабі відбудеться заняття музейного науково-просвітницького проєкту “Історія через предмети”.
На нашому другому занятті пропонуємо вам дізнатися, як відбувся розвиток технологій і господарської діяльності людини протягом доби міді – доби заліза. Також ви дізнаєтесь, як нові технології вплинули на подальший суспільний розвиток людства.
У програмі :
  • взаємодії з копіями предметів,
  • прості досліди,
  • стрільба з лука.
Наприкінці зустрічі ви зможете відчути себе підмайстром ливарника і доробити вже відлиті заготовки – фігурку трипільської богині – за допомогою наждачного паперу та напилка. Навіть, якщо ви не вправні в обробці металів, завдяки порадам нашого наукового співробітника у вас обов’язково все вийде чудово! Зроблені підвіска або брелок залишається вам у подарунок на згадку про наше заняття (зразок на афіші).
Увага кількість місць обмежена!
Обов’язковий попередній запис повідомленням в телеграм на номер 0996554249.
Вік учасників від 9 до 109 років.
Ціна: 50 грн.

Be the first to comment