Анонс заходів Історичного Хабу

2 грудня історичний музей розпочинає цикл різдвяно-новорічних заходів майстер-класом “Зліпи собі янгола”.

Для тих, хто хоче спробувати себе у справі ліплення з глини, послухати міфи та легенди, зняти стрес чи просто відпочити душею, запрошуємо на наш майстер-клас.

Заняття об 11:00 і 13:00 в зеленій будівлі історичного музею (пр. Д. Яворницького, 18).

Обов’язковий запис за номером телефону: 066-653-15-14 – Світлана Володимирівна.

Вартість: 20 грн – дитячий і 50 грн – дорослий.

3 грудня о 14:00 у приміщенні музейного хабу відбудеться нове заняття музейного науково-просвітницького проєкту «Історія через предмети: монисто».

Цього разу поговоримо про гроші: коли вони виникли та як трансформувалися з розвитком людства. Також ви дізнаєтесь: про системи вимірювання ваги, що застосовувалися в давнину; які технологічні прийоми існували для виготовлення монет в античному світі та середньовіччі.

Певна річ, що усю теорію ми закріпимо практичними дослідами, як і завжди на наших заняттях.

Окремо поговоримо про грошовий обіг в Київської Русі 9-13 ст. н.е. У вас буде унікальна можливість потримати в руках копії київської і чернігівської гривні 10-11 ст.

Також ви зможете створити унікальну прикрасу – монисто. Основою якої буде копія срібляника Ярослава Мудрого (виготовлена з п’ютера). Для кожного учасника на вибір можна буде виготовити або монисто, або підвіс у вигляди монети (зразки на афіші).

Увага! Кількість відвідувачів обмежена! Обов’язковий попередній запис за телефоном дзвінок або повідомленням в телеграм на номер 0996554249.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*