Анонс заходів проєкту “Історія через предмети”

20 жовтня о 14:00 у рамках проєкту «Історія через предмети» ми продовжуємо цикл занять, присвячених культурі давніх племен і народів, що мешкали на території сучасної України.

Цього разу предметом нашої зустрічі будуть племена археологічної культури Куктень-Трипіля (V-III тис. до н.е. ), яка за своїм розвитком дорівнювала ранньоєгипетській та ранньошумерській цивілізаціям, і являє собою феномен історії України.

Звісно, що свою розповідь ми доповнимо взаємодією з копіями знарядь праці трипільської доби та познайомимося з технологічними прийомами обробки кременю та міді.

На завершальному етапі зустрічі кожен з учасників зможе виготовити стилізовану підвіску у вигляді трипільської богині, окремі елементи якої можна змінити на свій смак. Прикраса залишається учасникам як подарунок на згадку про наше заняття.

Вік учасників від 9 до 109 років.

Ціна квитка: 50 грн.

Увага кількість місць обмежена!

Обов’язковий попередній запис повідомленням в телеграм на номер 0996554249. У повідомлені необхідно вказати вік і кількість учасників.

Be the first to comment