Анонс заходів проєкту “Історія через предмети”

28 липня о 14:00 у музейному хабі відбудеться заняття у межах музейного науково-просвітницького проєкту «Історія через предмети».
Цим заняттям ми розпочинаємо серію занять, присвячених традиційним українським жіночим прикрасам від часів античності до новітнього часу.
На першому занятті ви дізнаєтесь: історію традиційної слов’янської жіночої прикраси – лунниці.
Цього разу будемо виготовляти стилізовану підвіску Київської археологічної культури II-III – 1-а пол. V ст. н.е. Також відвідувачі зможуть ознайомитися з технологіями виготовлення амулетів та за бажанням спробувати свої сили у створенні окремих елементів прикраси.
Наприкінці наші гості зможуть власноруч доробити прикрасу-амулет. Усі заготовки виготовлені майстром вручну та за власним дизайном. Кожному учаснику та учасниці прикраса залишається як подарунок.
Вік учасників від 9 до 109 років.
Звертаємо вашу увагу що кількість місць обмежена!!!
Ціна: 50 грн.
Обов’язковий запис в телеграм на номер 0996554249