Виставка «Різдвяна зірка»

Дитяча художня школа

Музеєм «Літературне Придніпров’я» та управлінням культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради започаткована виставка «Різдвяна зірка», на якій презентовані творчі роботи вихованців мистецьких шкіл: Дніпропетровська дитяча художня школа № 1, № 2, шкіл мистецтв ім.Б.Гмирі та ім.Олеся Гончара, музичних шкіл №№ 9,7,16 (класів образотворчого мистецтва).

Відкриття виставки – 28 грудня о 16.00 в музеї «Літературне Придніпров’я» (проспект К. Маркса, 64)
Виставка працюватиме до 5 лютого 2012 р.

Зимові ігри, забави, тема Різдва Христового, новорічних святок: колядок, щедрівок – ось сюжетне розмаїття презентованих робіт. За технічним різнобарвям – живописом, графікою, декоративними роботами виставка нагадує новорічну ялинку з яскравими вогниками та іграшками.

З надзвичайним натхненням учні віком від 9 до 16 років працювали над кожною роботою, кожним мистецьким твором і не тільки тому що Новорічні свята – найулюбленіші свята дітвори, але й тому, що кожна мистецька подія – це своєрідний іспит на майстерність, вихід на широку глядацьку аудиторію.

Виставка «Різдвяна зірка» – є своєрідним новорічним подарунком нашому місту, всім шанувальникам дитячої творчості, небайдужим до прекрасного та вічного – Мистецтва.

Адреса музею: пр. К. Маркса, 64; тел. для довідок: 778-01-00

Рідзвяна казка