До 100-річчя ФК “Дніпро”

Головним ініціатором та організатором виставки виступив спортивний журналіст, футбольний статистик та історик Дмитро Москаленко. Виставка створена за підтримки Дніпропетровської обласної ради та адміністрації ФК “Дніпро”.

На виставці буде представлено 150 командних фотографій за всю історію клубу: з перших знімків початку ХХ ст. до сучасних фотографій 2017 р. Та головною особливістю стануть унікальні футбольні зібрання приватних колекціонерів, що вперше будуть представлені широкому загалу. Відвідувачі зможуть побачити неперевершену колекцію футбольних шарфів: від першого шарфу випущеного ФК “Дніпро” у 1987 році до шарфу, випущеного спеціально до фіналу Ліги Європи у 2015 році, шарфи суперників «Дніпра» у Єврокубках різних років.

Крім цього, на виставці будуть представлені колекції значків та програмок матчів, а також повне зібрання клубних медалей, завойованих у 70-80-х роках. Родзинкою стануть три ігрові футболки клубу 80-х років, що належали відомим футболістам: Геннадію Литовченко, Олегу Тарану та Юрію Гаврилову.

Виставка має на меті максимально повно та грунтовно розкрити 100-річну історію легендарного футбольного клубу, охопити та репрезентувати найяскравіші та найзнаковіші події.

У залі буде встановлено постійнодіючий телевізор, де всі бажаючі зможуть переглянути ексклюзивні архівні відеоматеріали з історії клубу.