Міні-виставка “Великому місту величний музей”

13 травня до Міжнародного дня музеїв у внутрішньому дворику ДНІМ відбудеться відкриття міні-виставки “Великому місту величний музей: до історії створення комплексу ДНІМ”.

Виставка розповідає про 1960-70-ті роки, коли під керівництвом директора музею Г.Ф. Ватченко був збудований новий музейний комплекс, який включав у себе власне музей і діораму “Битва за Дніпро”.

7 травня 1975 року відбулося урочисте відкриття Діорами, а через два роки — й історичного музею. Виставка на основі фото та документів розповідає про процес створення музейного архітектурного комплексу та побудову власне експозиції. Будуть представлені раніше невідомі та маловідомі фото, а родзинкою експозиції стане макет музею та діорами 1970-х років, який до цього дня можна було бачити лише на старих фото.

Яким мав стати і яким став новий музейний комплекс? Що було на місці музею до початку його будівництва? Хто і за що отримав нагороди по результатам будівництва…

В рамках виставки планується проведення декількох заходів, включаючи акцію “Подаруй музею фото” і квест по історії та архітектурі музейного комплексу.

Виставка працюватиме з 13 травня по 13 липня.