Виставка “Дивоцвіт писанки”

З 12 квітня у музеї «Літературне Придніпров’я» буде працювати виставка «ДИВОСВІТ ПИСАНКИ» майстрині народної творчості Ольги Іващенко та її талановитих учениць – Маші Рибалко, Насті Станіславової – з Центру позашкільної роботи № 1 (м. Дніпро).

На виставці представлено близько 300 писанок, об’єднаних у декоративні композиції. Великодню тематику продовжують мереживні витинанки Ольги Іващенко.

Цей виставковий проєкт є продовженням тривалої творчої співпраці літературного музею з майстринею Ольгою Іващенко. У минулому вже багато успішних яскравих виставок, де поєднувались декоративне-ужиткове мистецтво з мистецтвом слова. Однак особливість цієї експозиції полягає в тому, що ми відновлюємо роботу ще однієї виставкової зали. Так, до Великодня в «Літературному Придніпров’ї» з’явилась своєрідна музейна світлиця з експозицією, що випромінює тепло весняного відродження.

Фольклор нам каже: «На Великдень і крашанки цілуються», а ми пропонуємо вітати близьких зі святом і завітати разом до музею, щоб наповнити свій день світлими емоціями, ознайомитися з мистецькими обрядовими традиціями наших пращурів.

Музей «Літературне Придніпров’я» працює у вівторок, середу, п’ятницю, суботу та неділю з 10:00 до 16:30; понеділок та четвер – вихідні.

До зустрічі!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*