Дві виставки до Дня добровольця в музеї війни

14 березня, в День добровольця, запрошуємо в музей російсько-української війни.

О 12:00 відбудеться відкриття відразу двох виставок.

Фотовиставка “Бунтівні серця” добровольця Гвардії наступу, розвідника окремого взводу розвідки штурмової бригади “Лють” Едуарда Магомедалієва, позивний “Мага”.

До отримання важкого поранення Едуард фотографував на плівковий фотоапарат побратимів і фрагменти воєнного життя. Світлини занурюють глядача в події та відтворюють епізоди важких боїв на Донеччині під час літньої наступальної операції.

Виставка “Краса виборює Перемогу” павлоградської майстрині Людмили Доценко, яка після початку повномасштабного вторгнення почала розписувати гільзи, тубуси, фляги та інші військові предмети з метою зібрати кошти для ЗСУ.

Роботи Людмили купували волонтери з різних країн Європи: Польщі, Франції, Великої Британії, Німеччини, Литви, Естонії, Румунії, Панами та США. Також дві роботи знаходяться в Міжнародному Гаазькому трибуналі та Товаристві Червоного Хреста.

На сьогодні Людмилою Доценко розписані каски, тубуси та гільзи різного калібру. Всього – 227 робіт. В Україні роботи представлені в Ізмаїльському музеї, на Закарпатті та в Києві.

Показ фільму Лідії Гужви “Обличчя війни: добровольчий батальйон ОУН на фронті” про перших добровольців, які стали на захист України у 2014 році. Дякуємо за підтримку Центр підготовки підрозділів