Виставки “Натхнення словом” і “Українська абетка. Діти – дітям”

26 квітня о 15:00 запрошуємо до музею «Літературне Придніпров’я» на відкриття двох виставок – «НАТХНЕННА СЛОВОМ» та «УКРАЇНСЬКА АБЕТКА. ДІТИ – ДІТЯМ».
 
«Українська абетка. Діти – дітям» – це виставка дитячих робіт вихованців народного художнього колективу школи образотворчих мистецтв «Суцвіття». В експозиції представлені 34 роботи 16 авторів віком від 10 до 20 років.
 
Роботи виконані в техніці колажу. В процесі діяльності діти працювали в таких видах творчості як живопис, графіка, витинанка; сміливо поєднуючи ці види в одній роботі. Кожна картина унікальна, тому що створена молодими авторами спеціально для малюків без обмежень дитячої фантазії, зі сміливими рішеннями творчого задуму.
 
Це перший відповідальний творчий досвід дітей у такому цікавому творчому проекті, де кожна дитина мала свободу самореалізації у творчому задумі.
 
Серія робіт «Натхненна словом» – це десять ілюстрацій до поеми «Марія» Тараса Шевченка, які відтворені в техніці ажурної витинанки. Лаконічні образи з глибоким змістом та сенсами, які нагадують глядачеві про силу материнської любові, не зважаючи на будь-які життєві обставини, про глибинні почуття жінки, яка плекає своє дитя з надією на краще життя.
 
Ольга Іващенко – народна майстриня, членкиня Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат мистецької премії ім. Тетяни Пати, керівник гуртка-методист народного художнього колективу «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості «Крила» Дніпровської міської ради.