Фотовиставка та вечір пам’яти Максима Кривцова в музеї війни

Дніпряни та гості Дніпра, приходьте на відкриття фотовиставки та вечір пам’яти Максима Кривцова, “Далі: я поверну собі своє життя, обіцяю”.

Ви могли чути про Максима як воїна чи поета. Це справді найвідоміші його постаті. Проте “Далі” також любив, фотографував, пік шоколадні тістечка, був наставником у дитячому таборі “Строкаті єноти”. Саме так Максим виражав себе.

Максим почав брати активну участь в українській історії під час Революції гідности. Від початку війни на сході “Далі” приєднався до ДУК “Правий сектор”. Пізніше служив у Бригаді швидкого реагування НГУ. Коли почалося повномасштабне вторгнення, то повернувся на фронт і приєднався як кулеметник до Сил спеціальних операцій ЗСУ.

7 січня 2024 року Максим загинув на Харківщині.

Щоб пізнати й пам’ятати “Далі”, приходьте на наш захід. Максимові світлини та поезія зберігають його людське світло. Нехай воно зігріє і Вас.

Дата: 14 червня

Час: 18:00

Музей сучасної російсько-української війни, пр. Дм. Яворницького, 16

Мерч, магніти та листівки з ілюстраціями українських художників Ви зможете отримати на заході за донат. Усі отримані кошти підуть на підтримку Фонду імені Максима Кривцова.

Пам’ятаємо разом.