Фаримець А.М. (бібліографія)

Старший науковий співробітник.
Нагороджена грамотами та подяками місцевих органів влади.
Працює в Дніпропетровському історичному музеї з 1978р., з 1989р. по 2000 р. – завідуюча відділом історії релігії та етнографії.
З 2000 року по 2008 рік – керівник музейних програм Всеукраїнського центру вивчення та викладання історії Голокосту «Ткума».
З 2008 р. – співробітник Музейного центру О.П. Блаватської та її родини.
Приймала участь у вітчизняних та закордонних наукових конференціях та семінарах, автор багатьох наукових та науково-популярних статей, має публікації.
Дослідницькі теми:
«Релігійні вірування стародавніх слов’ян», «Календарні свята та обряди стародавніх слов’ян» , «Зібрання ікон в колекції ДНІМ», «Стародруки у фондовому зібранні ДНІМ» (лекція), «Культове шитво на прикладі фондових колекцій ДНІМ», «Християнство у вітчизняній культурі» (присвячена тисячоліттю хрещення Русі». Перелічені теми знайшли своє відображення у створенні тематико-експозиційних планів, виставок та лекціях.

Бібліографія:
1. «С.М.Фадєєв. Нові дослідження про державного та громадського діяча першої половини ХIХст. А.М.Фадєєв в контексті створення Музейного Центру О.П.Блаватської та. її родини». 2008.
2. «Предмети релігійного культу в зібранні ДІМ: Китай, Монголія, Японія ХVIII-ХIХст.». 2009.
3. «Воспоминания» А.М.Фадєєва як джерело з історії сім’ї Фадєєвих, в якій народилась та виховувалась О.П.Блаватська». 2012.
4. «Аналіз особистості А.М.Фадєєва, як державного діяча та голови родини, на основі його «Воспоминаний». 2013.

5. «Місто Катеринослав в «Воспоминаниях» А.М.Фадєєва». 2014.

6. «Олена Іванівна де-Бандре дю-Плессі – бабуся О.П.Фадєєвої та прабабуся О.П.Блаватської. ЇЇ роль в сімейній педагогіці, яка заклала основи в створенні блискучої династії і стала явищем у вітчизняній та світовій культурі». 2015.