Вечір клавесинної музики О. Панаскіна

Третій сезон мистецького проекту «Звуки крізь століття», заснованого на базі музею «Літературне Придніпров’я», завершується виступом клавесиніста Олександра Панаскіна.
У концерті 29 квітня 2009 р. о 18.00 в музеї «Літературне Придніпров’я» Олександр Панаскін виконає клавесині п’єси французьких та німецьких авторів, які звучали протягом сезону і є справжніми шедеврами західноєвропейської музики. Також вперше в проекті (і в нашому місті в тому числі) прозвучить музика з венеціанської табулатури XVI ст. Ця концертна програма закриває вже третій сезон проекту «Звуки крізь століття» і обіцяє стати яскравим музичним калейдоскоп, путівником у минуле країн Західної Європи, де в глибині століть звучав прекрасний клавесин …
Концерт відбудеться у приміщенні музею «Літературне Придніпров’я» 29 квітня 2009 р. в 18.00 за адресою пр. К. Маркса, 64; тел: 778-01-00 (Вартість вхідного квитка: 7 грн.).
У наш час у нашому місті хтось створює нові музичні проекти з класичною музикою? Приголомшливо, але факт! Ініціативна група музикантів на чолі з Олександром Панаскіним, клавесіністом, аспірантом кафедри давньої музики Національної музичної академії (Київ), вперше в Україні дала життя унікальному проектові «Звуки крізь століття».
Без всякого сумніву: на музичному небосхилі нинішнього концертного сезону в Дніпропетровську це саме яскраве явище, з яким можна і потрібно привітати директора музею Олену Аліванцеву.
– Я завжди рада бачити в нашому музеї схвильованих, натхненних й творчих людей, що перебувають у пошуку. Тим більше, що наш будинок – один з найстаріших в Дніпропетровську-Катеринославі. Наш дім пам’ятає імена Олександра Пушкіна, Валеріана Підмогильного, Миколи Погрібняка, Михайла Свєтлова та багатьох інших поетів, художників, філософів, музикантів.
Я привітала створення даного музичного проекту, відчуваючи дійсну потребу в тому, щоб у нашому невеликому, але затишному залі постійно звучала старовинна музика. І я не втомлююся повторювати, що в особі соліста Олександра Панаскіна, який не тільки чудово грає на клавесині, але й чудово коментує твори, що виконуються, я знайшла невтомного музиканта-дослідника, вченого …