Музичний захід «MAKE MUSIC ПІД СОСНОЮ»

21 червня о 19.00 запрошуємо відсвяткувати Світовий День музики концертом ПРОСТО НЕБА – під сосною, у садочку єдиної відтвореної старовинної садиби міста – дому Д.І. Яворницького!

Свято The World Music Day започатковане 1982 р. у Франції. Його назва французькою – «Fete de la Musique» є грою слів, співзвучною з гаслом «Робіть музику!». За тридцять років Свято музики охопило всю земну кулю: від Парижа до Буенос-Айреса, від Бостона до Калькутти, від Мельбурна до Бейруту. Кожного року у світі в цей день жива музика звучить на вулицях і площах, у парках і скверах, в кав’ярнях і музеях… та біля музеїв. До Свята музики вже долучалися Львів і Харків, то ж в нашому місті подібний захід проводиться ЧИ НЕ ВПЕРШЕ!

Під час «”MAKE MUSIC” ПІД СОСНОЮ» на імпровізованому концертному майданчику просто неба «робитимуть музику» сучасні дніпровські гурти:

  • казкарі-винахідники Tak’I’Da• (акустичний рок);
  • гурт #NERA – ірландські та фінські фолькові мотиви під акомпанемент чарівної скрипки;
  • Антон Кістрін («Кімната Гретхен» проект #MANTU).

Окрім цього відвідувачі почують атмосферну бандуру та самі зможуть спробувати себе у грі на тих чи інших музичних інструментах!

Концерти сучасної музики відбуваються в Садибі Д. Яворницького не вперше, але ВПЕРШЕ на пленері, на майданчику під сосною в садочку старовинної Садиби, де відвідувачі, сидячи на карематах просто неба зможуть відпочити від буденної метушні та стати частиною справжнього музичного свята!

Вхід на захід за вартістю вхідного квитка до музею. Всі музиканти виступатимуть безкоштовно, вільний внесок на підтримку розвитку музики Дніпра вітається.

Можна прихопити з собою каремати (для того, щоб їх гарантовано вистачило.