Заходи до Нового року та Різдва (2015)

З грудня 2014 р. по лютий 2015 р.

До Нового року та Різдва

Дніпропетровський національний історичний музей пропонує наступні заходи:

Фотовиставка «Зимове місто очима дітей»

(сторінка виставки)

Виставка створена на матеріалах фотоконкурсу, який було проведено поміж дітей віком до 17 років. Серед майже ста фоторобіт було обрано 30 найкращих, які найбільш чітко та оригінально розкрили краєзнавчу тематику конкурсу.

Виставка триватиме з 25 січня по 1 березня 2015 р.

Виставка для родинного відвідування «Книги наших мам і бабусь»

(сторінка виставки)

Музей «Літературне Придніпров’я» відкриває виставку «Книги наших мам та бабусь», де будуть представлені книги 1950-1980-х рр.

Щодня, окрім понеділка і четверга, з 11.00 до 12.00 на виставці будуть проводитися сеанси перегляду мультфільмів 1960-70-х рр.

Виставка художньої ляльки «Натхнення»

(сторінка виставки)

Жителі та гості міста мають унікальну можливість зануритись у казковий дивовижний світ художньої авторської ляльки. Понад тридцять художників-лялкарів з усієї України та ближнього зарубіжжя пропонують Вам витвори свого мистецтва.

Виставка триватиме з 5 грудня 2014 р. по 8 березня 2015 р.