Спас в Новому Кодаці

У Дніпропетровську пройшло свято «Спас у Новому Кодаці», присвячений історії українського народу. «Я радий, що на нашій козацькій землі є лідери, небайдужі до історії нашого народу. Рівно рік тому на цьому місці був встановлений пам’ятний знак, завдання якого увічнити пам’ять наших пращурів-козаків. Пам’ятний знак «Кодацкая паланка» був встановлений Інстітутом Україникі в рамках проекту «Коріння міста». Дуже важливо, щоб пам’ять про пращурів жила в наших серцах», – сказав керівник Інституту Україникі Олексій Лазько. В рамках святкування пройшла виставка робіт народних майстрів.
Городянам була представлена концертна програма: виступи фольклорно-обрядового театру «Родослав», школи бойового козацького мистецтва «Спас-Штурм», «Спас-Сокол», театру козацького бою «Запорожский Спас».