Виставка робіт львівських майстрів

22 серпня в рамках акції «Дні Львова в Дніпропетровську» в Дніпропетровському художньому музеї відкрилася виставка фотографій і картин львівських художників і фотографів.
На виставці представлені фотоработи львів’янина Юрія Дячишина.
Заступник мера Ірина Зайцева: «Выставка проводится в рамках акции «Дни Львова в Днепропетровске». Уже 13 сентября состоится встреча днепропетровских и львовских художников и фотохудожников»
Директор Дніпропетровського Художнього музею Володимир Кулічіхін: «Эта выставка поможет нашим людям больше узнать искусство не только Львова, но и всей страны»
Окрім цього, можна відвідати фотовиставку «Історія Львова у фотографіях», яка створена на основі старовинних фотографій з приватної колекції історика Ірини Котлубулатової і Львівського історичного музею.
Роботи експонуються з 22 серпня по 13 вересня в Дніпропетровському Художньому музеї (вул. Шевченка, 21).