Дні Львівського краю

З 15 серпня по 14 вересня 2008 р. в Дніпропетровську проходять Дні Львівського краю.
Про це журналістові ІА «НОВЫЙ МОСТ» повідомили в управлінні культури та освіти Дніпропетровської міськради.
«В рамках святкування відбудеться виставка львівських художників, народних майстрів, а також фотохудожників», – повідомив фахівець управління.
Програмою «Днів Львівського краю» передбачена демонстрація в кінотеатрах Дніпропетровська колекції телепередач та фільмів про Львівщину і участь в кінофестивалі «Днипроcinema».
13-14 вересня в парку ім. Шевченка можна буде відвідати виставку народних майстрів і художників Львова.
У Літньому театрі відбудеться концерт симфонічного академічного оркестру «Виртуозы Львова», вокального октету «Орфей» та інших львівських виконавців, серед яких популярна музична група «Esthetic education» і «Скрябин».