День міста – 2008

У міській раді вже складений план заходів на День міста.
Головною подією стане відкриття стадіону «Дніпро», а також оновленого сквера Леніна, який далі використовуватиметься як фан-зона для футбольних уболівальників.
За словами в.о. начальника управління культури і мистецтво міської ради Галини Сіверської, велика програма на День міста планується і для молоді. На Набережній Перемоги, наприклад, відбудеться рок-фестіваль. Крім того, 14 вересня в парку Шевченко виступить група «Скрябін».
На День міста традиційно для Дніпропетровська відбудуться поздоровлення молодожонів. Цього року міський голова привітає 40 молодих пар, які зустрічатимуть його на алеї закоханих .
Традиційним заходом є також літургія у Свято-Троїцькому кафедральному соборі в славу Дніпропетровська.
Крім того, Галина Сіверська повідомила, що з 15 серпня у місті стартує акція «Україна єдина» – дні львівскього краю в Дніпропетровську. Котра закінчиться виступом гурту «Скрябін» 14 вересня в парку Шевченка, там же будут представлені товари кращих львівських виробників.