Музей сучасного мистецтва

Бізнесмени Генадій Корбан та Ігор Коломойський зацікавлені в створенні музею сучасного мистецтва в Дніпропетровську.
Про це ІА «НОВЫЙ МОСТ» повідомив народний депутат, член фракції БЮТ Святослав Олійник.
«Я упевнений, що як тільки ми відкриємо кордони для ввезення культурних цінностей, почнуть з’являтися музеї сучасного мистецтва. Бізнесмени сьогодні готові вкладати гроші в будівництво таких музеїв. У Дніпропетровську вже існує такий проект, – більш того, вже знайдена будівля і проведені переговори з мером. Але питання в тому, що не розроблена чітка процедура ввезення культурних цінностей, і українські власники коштовних колекцій не можуть ввезти їх в Україну», – повідомив Святослав Олійник.
Як раніше повідомляло ІА «НОВЫЙ МОСТ», народні депутати України Микола Томенко і Святослав Олійник зареєстрували у Верховній Раді проект Закону «О внесенні змін до деяких Законів України щодо спрощення процедури ввезення на територію України культурних цінностей».