Катерининський бал

15 вересня 2008 р. в культурному центрі «Опера» за підтримки міського голови Івана Куліченко та Pr-агентства «МилениУМ» пройде III Добродійний бал Катерининський. Минулі бали проходили в Потьомкінському палаці (більш відомий як палац студентів ДНУ). У цьому ж році місце проведення заходу змінили. «Когда возникла идея провести в Днепропетровске благотворительный бал, другого места, кроме Дворца студентов, мы найти не могли. Но с появлением в нашем городе культурного центра «Опера», другие варианты отпали сами собой. Атмосфера этого заведения располагает к танцам и веселью», – каже президент PR-агентства «МилениУМ» Людмила Акіменко.
Цього року організатори приготували для гостей немало сюрпризів, серед яких виступ світових зірок, показ мод, мастер-клас Григорія Чапкіса, піротехнічний шоу-спектакль і багато іншого. «Уровень этого заведения обязывает ко многому. В «Опера» надо привозить только звезду мирового значения. Планы у нас грандиозные, но я пока не хочу раскрывать все секреты. Кто из знаменитостей посетить III Екатерининский бал, мы сообщим дополнительно», – додала Акіменко. Вона також розповіла, що торік на балу були представлені виставки голографічних картин, петриківського розпису і антикварної зброї. На цьому ж балу гості зможуть побачити театралізовану кавову і чайну церемонії і виставку живих картин. Гроші, зібрані на балу будуть передані Дніпропетровському регіональному центру розвитку детей-інвалідов при Національній металургійній академії. Це, до речі, єдиний подібний центр на Україні. Лотами на добродійному аукціоні будуть роботи дітей з ураженим зором та слухом.