Музейне свято “Чисті джерела” (2008)

В рамках Другого Всеукраїнського музейного фестиваля під лозунгом “Музеї в сучасному поліетнічному світі” 21 вересня 2008 року з 11:00 та до 14:00 на музейній площі буде відбуватися щорічне музейне фольклорно-етнографічне свято “Чисті джерела”.
Як завжди, цього дня до музею приходять народні умільці, і на майданчику біля музею з’являється справжнє Місто Майстрів. Проте його метою є не лише і не стільки показати виставки виробів самодіяльних народних майстрів різних жанрів, а, насамперед, показати прийоми роботи, дати можливість гостям свята побачити, як народжуються витвори декоративно-прикладного мистецтва, дізнатися про історію, зародженні традиційних направлень народного мистецтва краю і роль Д.І.Яворніцкого в його дослідженні, збереженні та популяризації.
Бажаючі можуть не лише спостерігати за роботою майстра, але й самі спробувати свої сили.
Веселі конкурси, ігри та гумор – постійні супутники музейного свята.