Хакери атакували сайт історичного музею!

12 грудня 2008 р. (в обідній час) без попередження сайт Дніпропетровського історичного музею був атакований програмістами турецького реакційного угруповання – Real Darbe (дослівний переклад – «реальні кайдани»). У зв’язку з цією неприємною подією деякий час на головній сторінці сайту можна було побачити мілітаристські гасла, ролики, слогани, які супроводжувалися фоновим звучанням турецьких мелодій (попереджуємо тих, кому пощастило побачити неподобство: це не було анонсом чергової музейної виставки!).
ПРОТЕ, не позабута ще у Степовому Надпорожжі бойова слава минулих козацьких битв проти османських яничар! Завдяки оперативним і самовідданим діям головного программера Олексія, – мужнього нащадка запорізьких козаків, – окови рабства були розірвані, а сайту повернута свобода в інформаційному світі!
P.S. Ми дякуємо турецьким реакціонерам за проявлену увагу (отже, популярність сайту зростає), приносимо вибачення за наше досить швидке реагування, а також щиро сподіваємося, що подібний інцидент в майбутньому не повториться.
P.P.S. Наша відповідь