Відроджена пам’ять: перевидані твори Миколи Мінька

18 грудня 2008 р. о 16-тій годині у приміщенні краєзнавчого відділу Обласної наукової бібліотеки відбулася презентація книги українського прозаїка Миколи Григоровича Мінька (1902-1937рр.) «Виселок у пилу». До видання дніпропетровського письменника, який був репресований у 1937 році, увійшов однойменний роман, дві повісті, оповідання. Упорядкував книгу відомий краєзнавець, заслужений журналіст України Микола Петрович Чабан, який, власне, і презентував книгу громадськості міста. Микола Мінько був реабілітований посмертно в 1962 році, але його твори перевидаються лише нині. Ще раз ознайомитись із цією книгою та дізнатися більше про долю автора можна буде 14 січня 2009 року у музеї «Літературне Придніпров’я».