Оксана Баюл передала до музею спортивні реліквії

Сучасна спортивна колекція Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького висвітлює історію розвитку спорту на Дніпропетровщині з 1945 року до наших днів. Особливе місце в ній займають матеріали видатних спортсменів Дніпропетровщини, авторів спортивних досягнень, чемпіонів світу, Європи, Олімпійських Ігор.
В кінці березня 2010 р. колекція музею поповнилась новими матеріалами: Перша олімпійська чемпіонка незалежної України з фігурного катання (XVII зимові олімпійські ігри 1994 р. в м. Ліллехаммер (Норвегія), золота призерка  Чемпіонату Світу, срібна призерка Європи 1993 р.,  Почесна Громадянка міста Дніпропетровська Оксана Баюл передала з Америки, де вона зараз проживає, ковзанки для фігурного катання, дві спортивні сукні та фотографії.
Оксана Баюл – вихованка Дніпропетровської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву спортивного клубу “Метеор”. Кожен рік  у Дніпропетровську вона дає майстер-класи для вихованців  спортивної школи “Метеор”.
В травні 2010 року Оксана Баюл планує поїздку до Дніпропетровська – саме на цей час у Дніпропетровському національному історичному музеї готується  виставка “Дніпропетровські спортсмени – призери Олімпіад”.