Захід, присвячений великодневим святам

1 квітня 2010 о 10.30 у виставкових залах історичного музею відбувся захід, присвячений великодневим святам. Співробітники музею розповідали відвідувачам історію воскресіння Ісуса Христа, показували спеціально підняті з фондів музею унікальні предмети ХVIII-ХІХ ст., які є обов’язковими атрибутами святкового великодневого богослужіння.
Захід відбувся в залах, де експонується виставка «Православне мистецтво в тканині». Серед храмового начиння і богослужбового облачення на виставці представлені православні плащаниці – поховальні пелени, які безпосередньо пов’язані зі святом Великодня. Вони символізують хресний подвиг Сина Божого, який взяв на себе гріхи всього людства заради його порятунку. Історії і використанню цього атрибуту богослужіння на заході було приділено особливу увагу.