Презентація книги “Свет, соединяющий миры”

19-го травня 2010 р. в Музеї «Літературне Придніпров’я» відбулась презентація книги філософської графіки та поезії Людмили Загоскіної «Свет, соединяющий миры». Людмила Загоскіна, висловлюючись образно, крилом духовних пошуків змогла наблизитися до самого сокровенного, що може бути у людини в душі. Вражає різноплановість її інтересів і здатність виявляти нові грані у всьому, з чим доводиться стикатися їй у житті (або – до чого торкається її увага). Це і пластика танцю (Людмила – хореограф-постановник), вона ж ведуча і автор телепрограми «Інші реальності», поет, художник (видана книга філософської графіки «Мизери»), фотохудожник (за її плечима ряд престижних фотовиставок), журналіст (опубліковані науково-популярні статті про цивілізацію майя), а ще Людмила – координатор духовно-просвітницького товариства «Земляни». (Тетяна Вороніна, редактор газети “Литературная газеты + Курьер культуры: Крым-Севастополь”).
Музична підтримка: Сергій Мотін та Тимур Сахіб
Організатор: Олександр Мухарев