Творча зустріч з Максимом Кавуном

27 травня 2010 р. о 18:00 в літературно-музичному клубі “Штрих” (наукова бібліотека ДНУ, вул. Казакова, 8 / 4 поверх) відбудеться зустріч з Максимом Едуардовичем Кавуном.
На зустрічі відбудеться презентація книги “Сади і парки в історії Катеринослава-Дніпропетровська”.
Унікальне подарункове видання, виконане в стилі дореволюційних альбомів. Кожна книга має спеціальний номер.
У книзі описана більш ніж 200-річна історія парку ім. Т.Г. Шевченка від його заснування до наших днів. Автором зібрані та проаналізовані унікальні архівні документи, історичні факти, спогади відомих діячів і пересічних городян, наведено велику кількість рідкісних фотографій та картографічних матеріалів, більшість яких публікується вперше.
Книга буде цікавою студентам вищих навчальних закладів, учням шкіл, педагогам, історикам, краєзнавцям, працівникам туристичної сфери, всім, хто цікавиться історичним минулим Дніпропетровська.